


















Opis nieruchomości
Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie.Lokal położony na trzecim piętrze, kilkurodzinnej kamienicy.
Składa się z trzech pokoi jeden z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 53,40m2. Do mieszkania przynależy wspólny ogródek.
Mieszkanie o bardzo dogodnym układzie pomieszczeń, ustawne, dwustronne, stanowiące odrębną własność z wykupionym gruntem.
Mieszkanie położone na poddaszu, odkryte belki dają wnętrzu niepowtarzalny charakter.
DUŻYM ATUTEM są niskie koszty utrzymania- czynsz z funduszem remontowym wynosi niecałe 140zł. Ogrzewanie podłogowe- elektryczne.
Budynek w dobrym stanie technicznym, po remoncie klatki schodowej.
Dobra lokalizacja blisko centrum, za budynkiem duży parking z widokiem na Dzikowiec.
Osobiście polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację.
Chcesz sfinalizować zakup nieruchomości za pomocą kredytu?
Nasz doradca bezpłatnie pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród kilku banków.
Przedmiotowa oferta nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Mentor Nieruchomości swoim działaniem obejmuje: kompleksową obsługę wszystkich spraw organizacyjno-prawnych poprzedzających transakcję, w tym : precyzyjne badanie stanu prawnego nieruchomości, analizę zdolności kredytowej a następnie pełną obsługę kredytową, przygotowanie umów przedwstępnych i innych dotyczących nabycia nieruchomości, przygotowanie obsługi notarialnej transakcji.
Obsługę transakcji prowadzimy w oparciu o ubezpieczenie OC i licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




