


Opis nieruchomości
Oferta na wyłączność.
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50 m2 przeznaczone do remontu, zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy Piaskowej Góry ul. DŁUGOSZA.
Budynek po termomodernizacji, nowy dach, kominy, po remoncie klatki schodowej.
Okazja cenowa 2422 zł / m2 .
Zapraszam na prezentację mieszkania.
Przedmiotowa oferta nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Mentor Nieruchomości swoim działaniem obejmuje: kompleksową obsługę wszystkich spraw organizacyjno-prawnych poprzedzających transakcję, w tym : precyzyjne badanie stanu prawnego nieruchomości, analizę zdolności kredytowej a następnie pełną obsługę kredytową, przygotowanie umów przedwstępnych i innych dotyczących nabycia nieruchomości, przygotowanie obsługi notarialnej transakcji.
Obsługę transakcji prowadzimy w oparciu o ubezpieczenie OC i licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




